* پس از ورود به سیستم آموزش و وارد کردن نام کاربری (شماره دانشجوئي) و رمز عبور (شماره شناسنامه) سپس انتخاب منوي -امور مالي--> پرداخت شهريه--> بانک ملي، جهت تکمیل عملیات پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران باید مراحل زیر به ترتیب انجام گیرند. *
- بعد از انتخاب پرداخت اینترنتی از طریق بانک ملی ایران در وب سایت ارائه دهنده خدمات یا کالا به صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران وارد می شوید.
- در بالای صفحه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران فهرستی با عناوين نام پذیرنده، شماره پذیرنده، شماره سفارش و مبلغ را مشاهده می نمائید که قبل از تکمیل فرم باید از صحت این اطلاعات اطمینان کامل حاصل نمائید.
توجه: شماره سفارش عنوان شده را جهت پیگیری پرداخت (در صورت لزوم) حتما یادداشت نماید.
مراحل تکمیل فرم پرداخت اینترنتی
1. پس از بررسی اطلاعات و اطمینان از درستی آنها، شماره کارت خود را در جای خالی مربوطه وارد نمایید.

شماره کارت
شماره 16 رقمی که در روی ملی کارت درج شده است.

شماره 16 رقمی روی کارت
 

  2. رمز دوم ملی کارت خود را در جای خالی مربوطه وارد نمایید.

رمز دوم ملی کارت
رمز دوم کارت يک عدد 5 الی 12 رقمی میباشد که جهت استفاده از خدمات پرداخت اینترنتی و سیستم تلفنبانک سیبا مورد استفاده قرار می گیرد.

   نحوه دریافت رمز دوم کارت
مشتری با مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک ملی و وارد نمودن ملی کارت خود در دستگاه و پس از ورود رمز اصلی کارت (رمز مالی) از منوی تغییر رمز گزینه "تخصیص رمز دوم کارت" را انتخاب نموده و رمز دوم موردنظر خود را تعیین می نمایید.

3. کد امنیتی ملی کارت خود را در جای خالی مربوطه وارد نمایید.
(Card Verification Value 2) CVV2 کد امنيتی کارت است که به صورت کد چهار رقمی در پشت کارت درج شده است.
کارت هایی که کد امنیتی آنها مخدوش شده و یا خوانا نمی باشند برای درخواست صدور کارت مجدد به یکی از شعب سیبای بانک ملی مراجه فرمايند.

cvv2

4. در مرحله پایانی شماره تصویری که با علامت () مشخص شده را در جای خالی مربوطه وارد نمایید.
سپس کلید پرداخت را کلیک نمایید.
شکل زیر یک نمونه فرم پر شده پرداخت اینترنتی را نشان میدهد.بعد از کلیک کلید پرداخت عملیات، پرداخت انجام گرفته و اطلاعات پرداخت از جمله نام پذیرنده، شماره پذیرنده، شماره سفارش، مبلغ پرداختی، تاریخ پرداخت و شماره پیگیری نمایش داده میشود. قابل ذکر است که حتما شماره سفارش و شماره پیگیری خود را جهت پیگیری پرداخت خود یاداشت نمایید.

توجه: جهت تکمیل عملیا ت پرداخت باید حتما کلید "بازگشت به سایت پذیرنده" را کلیک نمایید.در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره تلفن 6414-021 تماس حاصل فرمایید.